Nowe miejsce integracyjne - boisko

Od kilku tygodni trwają intensywne prace mieszkańców naszej wsi nad budową nowego boiska. Jeszcze nie otwarte oficjalnie miejsce juz integruje młodszych i starszych mieszkańców przy ciężkiej pracy. Prace rozpoczęły się 28 marca 2015 roku i jeszcze się nie zakończyły ale to, co udało się do dnia zasiania trawy tj 15 kwietnia zrobić już daje nam powody do zadowolenia i dumy z włożonej pracy rąk i sprzętu. Na tym etapie też już kieruje serdeczne podziękowanie całej ekipie dorosłych, młodzieży i dzieci która tak ochoczo ruszyła do pracy, dziękuję za użyczony sprzęt i poniesione wszelkie własne koszty. Dalsze prace ruszą, jak tylko nadejdzie potrzebny towar i trawa na tyle się ukorzeni , aby mozna było wejść na teren boiska. Czekamy za piłkochwytami i bramkami , które juz są w przygotowaniu. Zapraszam do obejżenia fotorelacji z prac.  

I już gotowe:) zakończyliśmy prace i zrealizowaliśmy plan,który wymagał od mieszkańców bardzo dużego zaangażowania i poświęcenia ogromnej liczby godzin pracy. Dziękuję w imieniu wszystkich a szczególnie naszej młodzieży i dzieci! 

Tekst i Foto: Renia

Komentarze:

Informujemy, że komentarze są własnością ich twórców. Redakcja zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania jeżeli nie będą zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.
Aktualnie brak komentarzy.
Wyraź swoją opinię:
Stronę odwiedziło 274861 osób.
realizacja 2011: studio fabryka