Piknik Rodzinny 2012

PIKNIK RODZINNY 27 MAJA 2012 ROKU- WIELKI DZIEŃ:)

Trudno opisać słowami co działo się w niedzielę na Zielonej Wyspie za świetlicą wiejską w naszym Wymysłowie:)!!

Gwar, śmiech, śpiewy i ogólna radość dzieci i dorosłych. Poraz drugi Koło Gospodyń Wiejskich, Sołtys i Rada Sołecka, Ochotnicza Straż Pożarna i Młodzież z Wymysłowa

zorganizowali wspólny Piknik Rodzinny. Było dużo konkurencji sprawnościowych i śmiesznych,przyjechali zaproszeni Strażacy wozem strażackim z Krobi, można było przejechać się

powozem zaprzężonym w piękne konie, a także buggy, dziwnym i szybkim pojazdem. Motocykliści pokazali widowiskowe "palenie gumy". Jednym słowem była moc atrakcji, których nie sposób opisać, a można obejżeć na zdjęciach!!

Serdeczne podziękowania za przygotowanie imprezy, za wspaniałe wypieki i pożyczone zjeżdżalnie i trampolinę.  Za nagłośnienie i zapewnienie muzyki. Za wspaniałe prowadzenie imprezy i konkurencji.

Za przygotowanie  wystroju i całe malarstwo:) Za udostępnienie sikawki konnej.  Wszystkim, którzy przyczynili się do uatrakcyjnienia tej imprezy serdecznie dziękujemy. Już dziś zapraszamy na następny rok:)    

Zapraszam do galerii i z góry przepraszam za ilość zdjęć, ale jesteście wspaniali i nie mogłam się oprzeć:)

 

 

Tekst: RENIA Zdjęcia: EWA i KORNELIA

Komentarze:

Informujemy, że komentarze są własnością ich twórców. Redakcja zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania jeżeli nie będą zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.
Aktualnie brak komentarzy.
Wyraź swoją opinię:
Stronę odwiedziło 274854 osób.
realizacja 2011: studio fabryka