SUKCES I WSPÓLNA SPRAWA-ŚWIETLICA


Świetlicowe rewolucje. Wielkie porządki, odromne zmiany, powalające efekty!! Tak można opisać w kilku słowach to co działo się w Wymysłowie w ostatnim czasie.
Wielkie porządki i zmiany jakie dokonywały sie w ostatnim czasie w naszej Świetlicy Wiejskiej przyniosły za soba fantastyczne efekty.
 Od dnia ...... w naszej świetlicy zawitała gminna grupa remontowa z której to przyjazdem zaczęły się dziać wielkie zmiany. Na początek wielka demolka i bałagan któremu później musiały sprostać nasze Panie ochotniczki, które szturmem opanowały cały ten bałagam. Wszystkie prace remontowe trwały długo ale złożyło sie na to wiele powodów. Głównie dlatego, że pracy było naprawde dużo ale również dlatego że pracownikom bardzo dobrze sie u nas pracowało. Od rana czekała na nich pani Sołtys z ciepła kawa a od czasu do czasu i z pysznymi słodkościami, dlatego panowie nie spieszyli się tak bardzo ze swoją praca za to wszystkie roboty bardzo precyzyjnie dopracowywali za co serdecznie im DZIĘKUJEMY!
Podziękowania kierujemy wszystkim paniom, które zebrały się solidarnie razem i wyczyścily każdy zakątek świetlicy. Podziękowania należą się również tym paniom, które postarały sie o to aby świetlica miała jeszcze swoj ciepły klimacik. Za wszystkie dekoracje, pomysły i pomoc bardzo serdecznie dziękujemy!!!!

Świetlicowe rewolucje. Wielkie porządki, ogromne zmiany, powalające efekty!! Tak można w kilku słowach opisać to co działo się w Wymysłowie w ostatnim czasie. Wielkie porządki i zmiany jakie dokonywały sie w ostatnim czasie w naszej Świetlicy Wiejskiej przyniosły za sobą fantastyczne efekty. 

Wieczorem 27 stycznia w naszej świetlicy zaczęły się prace związane z założeniem nowych grzejników CO, nasi Panowie zdemontowali stare grzejniki i wywieżli na skup złomu a za zarobione pieniądze kupiliśmy zaprawę klejową i gips na ściany. Na początek wielka demolka i bałagan któremu później musiały sprostać nasze Panie ochotniczki, które szturmem opanowały cały ten bałagam. Najpierw wymoieniono ogrzewanie z czym panowie hydraulicy w mig się uwinęli, ze względu na goniący ich termin oraz mrozy jakie nas zastały w tym czasie. Zaraz po tym zaczeły się remonty ścian. Zawitała gminna grupa remontowa, z której to przyjazdem zaczęły się dziać wielkie zmiany. Prace te trwały długo ale złożylo się na to wiele powodów. Głównie dlatego, że pracy było naprawdę dużo, ale również dlatego że pracownikom bardzo dobrze się u nas pracowało. Od rana czekała na nich pani Sołtys z ciepła kawą a od czasu do czasu i z pysznymi słodkościami, dlatego panowie nie spieszyli się tak bardzo ze swoją praca za to wszystkie roboty bardzo precyzyjnie dopracowywali za co serdecznie im DZIĘKUJEMY!Podziękowania kierujemy wszystkim paniom, które zebrały się solidarnie razem i wyczyścily każdy zakątek świetlicy. Podziękowania należą się również tym paniom, które postarały sie o to aby świetlica miała jeszcze swoj ciepły klimacik. Za wszystkie dekoracje, pomysły i pomoc bardzo serdecznie dziękujemy!!!!

 

Tekst: Basia Foto: Renia

Komentarze:

Informujemy, że komentarze są własnością ich twórców. Redakcja zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania jeżeli nie będą zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.
Aktualnie brak komentarzy.
Wyraź swoją opinię:
Stronę odwiedziło 274914 osób.
realizacja 2011: studio fabryka